sss

Başka merak ettiğiniz sorularınız varsa, Lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Baslıklar

ToomPlay

Hayır, boya değil. EduMarking oyun alanı işaretlemeleri, inşaat sektöründe en iyi uygulama olan uzun ömürlü bir işaretleme ürünü olan termoplastik malzemeden yapılmıştır.

EduMarking Oyun Alanı İşaretleri kaymaz. Tüm işaretlerimiz, ıslak zeminde kayganlaşmalarını önlemeye yardımcı      olmak için özel olarak hazırlanır. 

Asfalt ve beton gibi sert yüzeyler.

Sadece Her 6-12 ayda bir yüksek basınçlı yıkama (işaretlerin ne kadar kirli olduğuna bağlı olarak).

Uygulama

Çoğu kurulum en çok 1 gün sürer.

Evet, çoğu tasarımı özel olarak oluşturabiliriz.

Ürünümüz çevre dostudur, yüksek kaliteli termoplastik malzeme kullanılarak üretilmekte ve profesyonel ve deneyimli montaj ekibimiz tarafından monte edilmektedir. ToomPlay, tüm müşterilerimize en kaliteli ürünleri sunmaya kendini adamıştır. Güler yüzlü personelimiz, hızlı ve keyifli bir işlem sağlamak için her zaman hazırdır. Hızlı teslimat süresi ve hızlı geri dönüş bizim işimiz.

Üretim

Oyun alanlarımızda kullandığımız malzeme olan Termoplastik – ToomPlay bir YİMTAŞ A.Ş. markasıdır. İnşaat, Turizm, Mühendislik ve Alt yapı hizmetleri gibi geniş bir yelpazeye sahip olan firmamız Readymark’ın yanısıra Otokorkuluk, Yatay ve Düşey Trafik İşaretleri alanlarında da faaliyet göstermektedir. Üretimine, kullandıgı son teknolojiler ile Düzce’de kurmus olduğu 7.000. m2 kapalı alan ve 17.000 m2 açık alana sahip tesislerinde devam etmektedir.

Ürünümüz çevre dostu davranışları teşvik eden ilkeler üzerine geliştirilmiş olup toksik bileşikler, solvent, kromlu veya kurşunlu pigmentler içermez. Bu yüzden çocuklara herhangi bir zararı bulunmamaktadır.