Renkli ve yaratıcı ToomPlay Oyunlarımızla alanlarınızı öğrenme, oyun ve spor için baştan çıkarıcı bir cazibe kaynağına dönüştürün!

Oyunlarımız

ToomPlay Oyunları Eğlenırken Öğrenme Olanağı Sunar

Renkli ve yaratıcı ToomPlay Oyunlarımızla alanlarınızı öğrenme, oyun ve spor için baştan çıkarıcı bir cazibe kaynağına dönüştürün!

Aralarından seçim yapabileceğiniz 200’den fazla farklı oyun tasarımından oluşan inanılmaz bir ToomPlay yelpazemiz var. Yüksek performanslı, darbeye dayanıklı termoplastikten yapılmış olup, yıllarca dayanacak üstün kaliteli bir yüzey elde edeceğinizden emin olabilirsiniz.

Oyun alanınıza renk, eğlence, fiziksel enerji ve eğitici yetenek katın – ToomPlay Oyunları donuk bir alanı benzersiz bir eğlence kaynağına dönüştürecektir. Sadece harika görünmekle kalmaz, aynı zamanda fiziksel aktiviteyi artırmalarını garanti ediyoruz.

Rekabetci Oyunlar

İlgi çekici, büyüleyici, heyecan verici ve çocukların eğlence, arkadaşlık, sosyalleşme ,fitness ve eğlence yoluyla her türlü temel yaşam becerilerini geliştirmelerine ToomPlay ekibi olarak katkı olmaya söz veriyoruz.
Siz de ToomPlay oyun koleksiyonumuzu inceleyip çocukların spor yoluyla takım çalışması yapmalarını, sosyal becerilerini arttırmalarını ve sağlam fiziksel gelişim sağlamalarını teşvik edin.
Futbol ve basketbol sahalarından tenis ve atletizme, yuvarlanma ve koşu parkurlarına kadar kinestetik özelliği geliştiren spor parkurları ve kasları hareket ettirmek ve kemikleri büyütmek için fitness bölgelerini temalı hale getirdik.

El-göz koordinasyonları için aksiyon bölgeleri ve hedef noktaları tasarladık.

Rakamlar, Harfler ve Geleneksel Masa Oyunları içeren eğlenceli ToomPlay koleksiyonumuzla okuryazarlığı ve matematiklerini geliştirin.

Ejderhalarımız, salyangozlarımız ve dolambaçlı kuyruklu yılanlarımız var, şekillerimiz ve merdivenlerimiz var – boşluklarda zıplamak için grafikler ve ızgaralar ve güler yüzlü tırtıllar ile yürüyoruz!

Eğitici oyunlara dayalı ToomPlay ile hayal güçlerini besleyin yaratıcılığı ve olumlu sosyal etkileşimlerini teşvik edin. 

İnanılmaz derecede gerçekçi ToomPlay oyunları, çocuklara okul oyun alanı ortamının rahatlığında yol güvenliğinin önemi ve genel farkındalığın önemine ilişkin anlayışlarını geliştirmeleri için eşsiz bir fırsat sunuyor. 

Yaya geçitleri, işaretler, binalar ve döner kavşaklar gibi tamamlayıcı görüntüleri birleştirerek herhangi bir düzende yollar ve bisiklet yolları oluşturabiliriz.

Tüm ToomPlay Oyun tasarımlarımız benzersizdir, sizin oyun alanınıza uyacak şekilde tasarlanır. Ne kadar büyük veya küçük olursa olsun ve yerleşim düzeni ne olursa olsun hayal edilebilirse, her zaman başarılabileceğine inanıyoruz!

Oyunlarımızı İnceleyin