Gezegendeki tüm çocuklara ”ÇIK DIŞARIYA OYNAYALIM” diyoruz…

Hakkımızda

ToomPlay

Bir seramik sanatçısı  ve bir ticaret erbabı iki anne olarak çocuklarımızın dijital oyunlar dışında oyunların olduğunu farketmesi, açık havada ve keyifle oyun oynarken sosyalleşebilmeleri için neler mümkün? sorusunu sorduk.  Bulduğumuz yanıt tüm çocukların öğretmenlerin ve annelerin çok eğlenceli ve keyifli buldukları toomplay oyunlarının ortaya çıkmasına neden oldu..

Kızım Rüzgar 8 yaşında bir gün okuldan göğüs kafesinin tam ortasına atılan futbol topunun acısıyla eve geldi. Futboldan hoşlanmadığını bildiğimden neden sevmediğin halde futbol oynuyorsun diye sorduğumda¸ ‘’ başka oyun yok ki ne yapayım sınıfta mı oturayım diğer kızlar sınıfta oturuyor ben de mecburen sınıfın erkekleriyle futbol oynuyorum’’ dedi.. ve böylece tüm çocukların  keyifle oyun oynayabileceği alanlar yaratmak misyonumuz oldu..

‘’ÇIK DIŞARIYA OYNAYALIM ‘’ projemizle  çocuklarımızı bizim çocukluğumuzdaki oyunlarla buluşturduk…

ve bundan keyif aldıklarını izlemek doğru yolda olduğumuzu hissettirdi… 

Her gün daha çok çocuğa ulaşmak için ekip olarak Türkiye ‘nin her köşesindeki çocuklara

                                   ‘’ÇIK DIŞARIYA OYNAYALIM ‘’ diyoruruz.

ToomPlay

23522
fd685eead27bb58b71c369ff9c0107f3

Doğa ve İnsanla Dost Malzemeler

ToomPlay yeşildir! bu ürünü çevre dostu davranışı teşvik eden ilkeler üzerine geliştirdi. Oyunların malzemesi dayanıklıdır, uzun yıllar zorlu hava koşullarından etkilenmez ve ilk uygulandığı gibi kalır.

Toksik bileşikler, solventler veya kromlu veya kurşunlu pigmentler içermez.